Сухой корм для собак Nutra Gold

Сортировать
Найдено 1 товар
Отзывы покупателей

Корм хорош! Немецкая овчарка кушает с удовольствием))

Оценка товара:
100

проверенное годами и множеством знакомых отличное качество за умеренные деньги. один из лучших выборов из сушки на сегодня. а то, что можно покупать на развес очень выручает для собак весом до 15 кг. спасибо, Зоотовары!

Оценка товара:
100

нашій улюблениці 4-ри роки і приблизно з 8-ми місяців, за рекомендацією ветеринара, ми споживаємо Nutra Gold Pro Breeder. купуємо раз на місяць на вагу, так зручно і по фінансам і корм завжди свіжий. вага нашої собані 25 кг., виглядом і здоров'ям задоволені ми, наш сімейний ветеринар )) і сподіваємось, наша улюблениця. дякуємо zootovary.com за багаторічну дружбу!

Оценка товара:
100

Отличный корм. Кормлю свою девочку(чау-чау) уже месяц. Ранее пробовали много кормов, от дорогих(супер премиум класс) до более дешёвых (премиум класс).То есть не хотела категорически, то худела очень и шерсть выпадала(от гипоаллергенного-супер премиум класса), то чесалась страшно.Хоть и говорят, что корма на курицеи с большим содержанием белка чау-чау нельзя, так как они аллергики, но мы наконец нашли корм, который подходит. Едим меньше нормы, на 23 кг. веса собаки - 220гр. При этом, собака в хорошей кондиции, шерсть отличная(густая и блестящая), стул в норме, активная и весёлая. Хорошо, что в этом магазине есть возможность покупать этот корм на развес и цена самая низкая.

Оценка товара:
100

Вітаю! Стосовно Nutra Gold Pro Breeder - корм супер, їмо вже дуже давно і різні собаки на ньому були - всім задоволені. Та і не тальки ми, а і багато наших знайомих. Але, стосовно того, що прибрали можливість купувати замість 20 кг по 4-5 кг - це дуже-дуже погано! В мене 1 собака на сьогодні - французький бульдог. 20 кг мі будемо їсти дуже довго і нам купувати відразу весь мішок не цікаво - корм окислюється і втрачає строки придатності та властивості. Мої знайомі також не раді тому, що прибрали можливість купувати саме цей корм на вагу. Я для своїх собак купувала в цьому магазині від самого його відкриття. Але зараз ми будемо змушені шукати інший магазин. Дуже шкода (( Якщо магазин вирішіть повернути торгівлю цим кормом на вагу, то я буду вдячна, якщо менеджери мені про це повідомлять. З повагою, Марія.

Оценка товара:
100
Показать еще