Зарегистрируйтесь и получите скидку 5% на первый заказ!
сравнение
избранное
basket корзина

Сухой корм для собак Farmina N&D

Сухой корм для собак Farmina N&D
  • Новинка

  • Новинка

  • Новинка

Фильтры
Найдено 18 товаров
Сортировать
Вид

-15%

Farmina N&D Ancestral Grain Lamb&Blueberry Adult Dog Mini Cухой корм для собак мелких пород с ягненком и черникой Farmina N&D Ancestral Grain Lamb&Blueberry Adult Dog Mini Cухой корм для собак мелких пород с ягненком и черникой
0
comment0

от 346 407

код 035097,022103,022097

Вес:
800 гр -15% 7 кг 2007 2,5 кг 920

-15%

Farmina N&D Ocean Cod, Spelt, Oats&Orange Adult Dog Mini Сухой корм для собак мелких пород с треской и апельсином Farmina N&D Ocean Cod, Spelt, Oats&Orange Adult Dog Mini Сухой корм для собак мелких пород с треской и апельсином
0
comment0

782 920

код 036582,036599,036605

Вес:
2,5 кг -15% 800 гр 7 кг

Отзывы покупателей

Покупатели еще не оставляли отзывов

Farmina – це симбіоз науки і природи, наша місія в тому, щоб розвивати кращі природні і науково обгрунтовані системи харчування. Ми використовуємо тільки першокласну сировину, вдумливо змішуємо і готуємо на нашій кухні, підтримуючи методи здорового харчування і строго дотримуючись рецептури, створеної експертами в харчуванні кішок і собак, які знають потреби м'ясоїдних. Сімейна турбота і увага до появи і розвитку продукту - частина нашої філософії.

Тільки натуральні антиоксиданти
Багаті токоферолом екстракти забезпечують натуральне збереження продукту.

Без генетично модифікованих організмів
ЄС допускає використання ГМО, але строго регулює за принципом «обережності». Farmina відповідає цьому принципу шляхом виключення з продукції потенційно містять ГМО інгредієнтів і використовуючи не містять ГМО анцестральной зернові культури.

Збереження завдяки упаковці
На стадії пакування, ми замінюємо кисень в упаковках азотом, що гарантує природну безпеку товару. Така технологія широко використовується у виробництві продуктів харчування для людини, оскільки азот входить до складу повітря, яким ми щодня дихаємо.

Наука - це наш метод
Наука керує нашими діями, в наших дослідженнях ми співпрацюємо з кафедрою Ветеринарної Дієтології Університету Неаполя імені Федеріко ll. Клінічні дослідження, на яких засновані наші формули, розроблені і проведені громадськими організаціями, представляють наукову цінність і показують ефективні результати. Ці спільні роботи ведуться на протязі багатьох років, підкріплені науковими публікаціями в національних і міжнародних журналах з високим бібліометричним індексом. Співпраця між Farmina і Університетом дало початок дослідницької групи Farmina Vet Research, мета якої в проведенні досліджень і формуванні нових систем харчування на основі останніх наукових розробок. Ці дослідження, наприклад, виявили важливість профілактики ожиріння і діабету за допомогою харчування з низьким глікемічним індексом.

FARMINA: природа і наука в ідеальній гармонії
Ідеальний союз науки і природи привів до створення першої революційної лінійці продуктів клінічно підтверджених ветеринарами дієтологічних продуктів харчування Farmina Vet Life Natural Diet і розробці науково обґрунтованої системи харчування для м'ясоїдних: Natural & Delicious Grain Free (беззерновий) та Low Аncestral Grain (з низьким вмістом зернових - спельти та вівса).

0-800-30-99-39+380 (44) 332-20-23+380 (67) 326-41-52+380 (50) 422-41-52 zootovary-logo zootovary-image