Памперсы для собак

Сортировать
Вид
Показаны товары с 1 по 10 из 10

Отзывы покупателей

С размерами явно какая-то путаница. Купили для некрупного лабрадора якобы самый большой размер (40-58 см, но он почему-то size 4, а не 6) . Так он и близко не подошел! Объем впритык, а высоты памперса не хватает и все, что должно быть спрятано, остается снаружи. Деньги выброшены. При этом просили магазин предварительно связаться с нами, чтобы проконсультироваться на счет размера. Никто не связался, в результате товар не подошел!

Оценка товара:
100
17 Апреля 2019 товар куплен

Купили для кота на время ношения катетера. Хорошо держит влагу, одевается довольно удобно и хорошо держат застежки. Вот только коту не нравится... Пояснения о только временной необходимости ущемления его свободы не воспринимает))).

Оценка товара:
100

сделайте предложение и для памперсы для кобелей. спасибо

Оценка товара:
100

Ця модель, я думаю одна з кращих представлених на українському ринку! Рекомендую.

Оценка товара:
100

Йорк с объемом 30см в S-ке утонула))Качество хорошее.

Оценка товара:
100

Памперси для цуценят і дорослих собак

S - Ши-тцу, Пудель, Вест хайленд уайт тер'єр

M - Кокери

L - Шнауцер, Спанієль

XL - Далматинець, Лабрадор, Золотистий ретривер

Памперси для собак як предмет гігієни

Іноді виникають випадки, коли потрібні памперси для собак. Вони просто необхідні, коли маленькі цуценята тільки починають вчитися відвідувати туалет. Згодом вони, звісно, зрозуміють, але в такий період памперси для собак допомагають їм комфортно переносити незручності. А для господаря перевага в тому, що тварина не залишає за собою калюжі на підлозі. Адже насильно цуценят ходити в туалет не змусиш, поки вони самі не зрозуміють. І кожен господар тварин знає, яким складним буває цей адаптаційний період. Підгузки для маленьких собак - відмінний спосіб позбавити свій будинок і свого домашнього улюбленця від антисанітарного стану. Якщо ви живете в місті, то купити підгузки не складно. Особливо справа стосується великих мегаполісів, таких як Київ. Причому ціна на такий незамінний предмет гігієни для цуценят, цілком прийнятна. Досить заглянути в магазин і вибрати потрібний розмір памперсів.

Якщо ваш улюбленець вже старий і слабкий, то у нього може ослабнути сечостатева система. У підсумку тварина хоч і привчена до всіх санітарно-гігієнічних норм, але за станом здоров'я вже не може їх дотримуватися. А ви, як добрий господар, не можете залишити відданого друга в біді. Потрібного розміру памперси для собак стануть незамінними в цій ситуації. Важливо купити памперс правильного розміру, щоб собака почувалася комфортно.

Привчати до памперса тварину треба поступово

Якщо доводиться здійснювати поїздку, а собаку нема з ким залишити, то доводиться брати його з собою. Для того щоб в дорозі не зупинятися на вимогу собаки, краще надягти на нього памперси для собак. Це допоможе заощадити час, а собаці - комфортно перенести дорогу. Стануть в пригоді памперси для собак і в разі, коли тварині зробили операцію або, якщо вона постраждала від якої-небудь травми. Памперс допоможе не тільки запобігати прибиранню після спорожнення тварини, а й захистить відкриті рани або рубці від інфекцій.

Щоб памперси для собак не стали для вашого улюбленця стресом, потрібно привчати його до них поступово. Спочатку тварина буде намагатися його зняти, що цілком природно. Але якщо систематично підгузок знову і знову одягати, то собака зрозуміє, навіщо він потрібен. Ті, хто часто купує підгузки, вже переконалися, що ціна на них істотно не впливає на сімейний бюджет. Зате тварини дуже цінують таку турботу з боку господаря.

0-800-30-99-39+380 (44) 332-19-12+380 (67) 326-41-52+380 (93) 762-41-53+380 (50) 422-41-52
x