Лечебные корма для кошек при аллергии

Сортировать
  • Purina Pro Plan
  • Royal Canin
Найдено 4 товара
Отзывы покупателей
21 Ноября 2019 товар куплен

Purina Veterinary Diets HA Hypoallergenic нам порадив лікар, коли ми звернулись до нього, виявивши алергію у нашого улюбленця. Цей корм та суспензія, яку лікар прописав, зробили своє діло і наш котик тепер здоровий. А ще я помітила, що на цей корм у нашого підопічного з'явився підвищений апетит. Мабуть він йому дуже смачний.

Оценка товара:
100
15 Ноября 2019 товар куплен

Спасибо, за оперативную обработку и доставку.

Оценка товара:
100
05 Сентября 2019 товар куплен

Корм дуже якісний і корисний. По суті це - спец.дієта, але наша ветеринар сказала, що ми можемо тримати своїх кішок на такому кормі постійно до кінця життя. Кішки наші вже солідного віку - 15 і 13 років, є проблеми з травленням. Є хронічні захворювання ШКТ. Тому ми беремо цей корм для обох кішок. Проблеми зменшилися, кішки їдять корм із задоволенням.

Оценка товара:
100

мы такой брали, хороший корм, особенно при сбоях работы желудка. Ели с удовольствием.

Оценка товара:
100
15 Июля 2019 товар куплен

Корм производится в Польше, хотелось бы французский, но увы... На сегодня это единственный корм от которого у моего сфинкса нет аллергии. С дозировкой рекомендованной производителем явно что-то не то. Кот весит 4,5 кг, съедает 80-90 грамм и худеет! Мне не жалко корма, но кот обжора и съест и 200 грамм, если насыпать, так что определяемся с нормой пока))

Оценка товара:
100
Показать еще
x