Зарегистрируйтесь и получите скидку 5% на первый заказ!
сравнение
избранное
basket корзина

Косметика с хлоргексидином для собак

Фильтры
Найдено 3 товара
Сортировать
Отзывы покупателей
Virbac Pyoderm Shampoo Пиодерм Шампунь с хлоргексидином при бактериальных и грибковых инфекциях кожи у кошек и собак

Отличный шампунь. У очень пожилого кота лишай и перхать по всему телу были. После 4-го купания (2 раза в неделю купала) кожа чистая без ран и раздражений. Плюс шампунь вообще без запаха.

Оценка товара:
100
Eurowet Hexoderm-К Дерматологический шампунь с хлоргексидином и кетоконазолом для собак и кошек

Замовляли цей шампунь. Концентрований. Дуже гарно вимиває забруднення, має нейтральний запах. швидко змивається. Задоволені якістю товару, проте Не приємно було отримати товар у пошкодженому вигляді. Була розтрощена кришка через що частина шампуню вилилась! Більше не буду замовляти в цьому магазині(

Оценка товара:
60
Eurowet Hexoderm-К Дерматологический шампунь с хлоргексидином и кетоконазолом для собак и кошек

Мій попередній відгук чомусь видалили!??? мабуть через його негативність. Тож з приводу товару все чудово! Концентрований, нейтральний запах, чудово вимиває забруднання та швидко змивається. Шампунь прийшов з пошкодженою кришкою (лопнутою навпіл.) через що частина шампуню вилилась! Зі мною зв'язались з магазину та повідомили, що це моя провина і зі складу товар у такому вигляді не могли відправити, хоча він так був замотаний плівкою та скотчем...!!!! і не дуже поспішали виправити ситуацію з пошкодженим товаром. Дуже неприємно!

Оценка товара:
100
0-800-30-99-39+380 (44) 332-20-23+380 (67) 326-41-52+380 (50) 422-41-52 zootovary-logo zootovary-image