Сухой корм для кошек Acana

Сухой корм для кошек Acana
Сортировать
Найдено 4 товара
Отзывы покупателей

раніше в пріоритеті був orijen, але якось не було в наявності і вирішила спробувати acana і кицька вподобала і його! за якістю і реакцією кицьки ніби нічим не поступається)

Оценка товара:
80

Добрячий корм. Ми на ньому десь біля року вже, кицька домашня, малоактивна, але не повнішає. Взагалі у нашої на щось час від часу алергія, але на цьому кормі вона проявляється наймешне. Інших проблем не маємо, у тому числі з туалетом все норм. Кицька стерилізована, тож їй підходить. Єдине "але" - наша довгошерстна, і їй не вистачає підкормки саме для шерсті, вона пересушена, як і шкіра, тож корм гарний, але для нас не ідеальний.

Оценка товара:
100

Чудовий корм. У складі безліч корисних інгредієнтів. Кішка їсть корм із задоволенням, активна, має хороший апетит, п'є багато рідини. Проблем з туалетом немає, корм засвоюється відмінно. Проблем зі здоров'ям не спостерігається.

Оценка товара:
80

Взяла на пробу Acana Regionals Pacifica Cat и добавляю к постоянному корму Royal Canin для стерилизованных котов. Корм коту очень нравится. Бежит бегом, как только слышит звук открывающегося пакета. Запах конечно ярко выраженный рыбный, но главное состав. Кот доволен, а значит довольна и хозяйка))

Оценка товара:
100

Подскажите пожалуйста подходит ли данный корм для кастрированных котов?

Оценка товара:
100
показать еще
x