Консервы для кошек Royal Canin

Консервы для кошек Royal Canin
Сортировать
Вид
Фильтры
СброситьНайдено 37 товаров

Показаны товары с 1 по 17 из 37
Отзывы покупателей

Хорошо подходит в качестве лакомства, но не как постоянный корм.

Оценка товара:
100

Зранку мої 2 хвостика, кун 7 років і звичайний дворовий, обидва кастровані чекають смаколик - пауч відкриваємо. Чередуємо з Royal Canin Maine Coon, вдень сухий корм їдять. подобається дуже, коти доглянуті і щасливі. Купуємо упаковкою - так вигідніше і вистачає надовше.

Оценка товара:
100

шматочки! так гукаю котів (кун 7 років і знайда, обидва кастровані). Вони наввипередки біжать і з задоволенням ласують зранку. вдень постійно доступ до сухого корму. дуже подобається обом. Royal Canin Intense Beauty та Royal Canin Digest Sensitive Care сподобались менше.

Оценка товара:
100

Корм дуже хороший! Але він не для постійного годування котів. Ми даємо курсами цей корм увечері, а вдень - сухий Royal Canin Urinary у період загострення хвороби чи двічі на рік у якості профілактики. Наші дві кішки під наглядом ветеринара, і ми купуємо цей корм тоді, коли лікар радить погодувати ним 2-3 тижні.

Оценка товара:
100

У кошки было обострение после другого слишком жирного корма. Gastro Intestinal Moderate Calorie Feline использовали во время периода восстановления. Очень помог. Рекомендую!

Оценка товара:
100
показать еще