Нейлоновые

Сортировать
Показаны товары с 1 по 12 из 12

Отзывы покупателей
13 Мая 2019 товар куплен

на жаль, шлея зіпсувалась в місці, де ремінь проходить через клаптик тканини. реміні скручуються. дуже шкода, що укр виробник виробляє не дуже якісну продукцію. шлею використовували лише півроку. зараз будемо купувати трикси. шлея трикси дорожча, але надійна, її можна використовувати більще 5-ти років. сорі.

Оценка товара:
40
06 Апреля 2019 товар куплен

після першої ж прогулянки виявилося, що конструкція не дуже вдала. Підкладка на груди надто виступає спереду над ременяти із-за чого "впирається" в шию при нахиленій голові. Верхній ремінь з кільцем з"Єднується з "грудним" ремінем петльою внаслідок чого переміщується вправо-вліво і "грудний" скручується. Довелося жорстко закріпити петлю. Мабуть треба було все ж брати Trixie.

Оценка товара:
80
12 Ноября 2018 товар куплен

придбала дві шлеї для середньої та малої собаки. мені здається, що малій собаці трохи давить на горлянку шматочок тканини. середня собака почувається комфортно. думаю, що концепція співвідношення ціна-якість тут працює. бо шлеї фірми тріксі дорогуваті). дякую).

Оценка товара:
80

Шлея крепкая, хорошо прошита, качественная, но очень неудобная! Купили и не пользуемся, съезжает вокруг торса собаки, при большом желании, наша лошадь из него выскальзывает. Очень туго не хочется зажимать, дышать нечем будет. В общем выброшенные деньги

Оценка товара:
20

Нашей девочке- лабрику очень подошла: выглядит прекрасно, удобна, ничего не перетягивает, можно придерживать за ручку (когда эмоции зашкаливают).

Оценка товара:
100
Показать еще