Акция! Дополнительная скидка 3% на все товары!

Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с телятиной и овощами в желе

Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с телятиной и овощами в желе
Нажмите на фотографию для увеличения
производитель Мяу!
Есть в наличии
код товара: 902826
Вес:
Упаковка:
↑ выберите атрибут товара
Количество:
сравнить
добавить в избранное
сообщать о наличии
7 баллов
стоимостью 0.14 грнi
Краткое описание товара
Консерви для котів «Мяу!» є незамінною частиною повноцінного здорового раціону дорослого кота. Розроблені за французькою технологією, консерви отримали європейський стандарт якості. Вологий корм забезпечує організм улюбленця необхідною кількістю поживних речовин, вітамінів та мікроелементів, що сприяє активізації обміну речовин, покращенню апетиту, розвитку здорового волосяного покрову та фізичному росту. Збалансованіс ть. Унікальність рецептур полягає у тому, що всі поживні речовини, що знаходяться в кормі є в необхідному співвідношенні з калорійністю раціону і у правильному співвідношенні один з одним, та з урахуванням географії та умов проживання кішок; Фізіологічна адекватність. Рецептура кормів і норми годування розроблені з урахуванням особливостей організму тварин: вік, розмір, фізіологічний стан, активність; Безпека. Корм проходить багаторівневу перевірку якості на всіх етапах розробки і виробництва; 
Клиенты, которые купили этот товар, также купили

 

Консерви для котів «Мяу!» є незамінною частиною повноцінного здорового раціону дорослого кота. Розроблені за французькою технологією, консерви отримали європейський стандарт якості. Вологий корм забезпечує організм улюбленця необхідною кількістю поживних речовин, вітамінів та мікроелементів, що сприяє активізації обміну речовин, покращенню апетиту, розвитку здорового волосяного покрову та фізичному росту. Збалансованіс ть. Унікальність рецептур полягає у тому, що всі поживні речовини, що знаходяться в кормі є в необхідному співвідношенні з калорійністю раціону і у правильному співвідношенні один з одним, та з урахуванням географії та умов проживання кішок; Фізіологічна адекватність. Рецептура кормів і норми годування розроблені з урахуванням особливостей організму тварин: вік, розмір, фізіологічний стан, активність; Безпека. Корм проходить багаторівневу перевірку якості на всіх етапах розробки і виробництва; Харчове задоволення. Рецептуру кормів розроблено таким чином, щоб задовольняти не тільки фізіологічні потреби організму, але і приносити тварині задоволення від прийому їжі; Надійність. Сучасна вакуумна упаковка дозволяє зберігати продукт свіжим та апетитним, так, ніби він щойно був приготовлений. Вологий корм для котів «Мяу!» протестований і схвалений Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів і кормових добавок. Консерви для дорослих котів «Мяу!» з індичкою в ніжному соусі поєднують в собі багатство смаку і оптимальну порцію енергії на кожен день.

Состав:
м'ясо та субпродукти тваринного походження, в тому числі з телятини не менше, ніж 4%, овочі не менше 4%, злаки, екстракти рослинних білків, мінерали, вітаміни(в т.ч. таурин), цукри. Кормова (поживна) цінність 100 г корму: білок - 7 г, жир - 4,5 г, зола - 2,5 г, клітковина - 0,3 г, вологість - 82 г. Вміст вітамінів та мінералів: вітаміни А - 1200 МО/кг, D3 - 160 МО/кг, Е - 5 мг/кг, кальцій - 3,5 г/кг, фосфор - 2,5 г/кг. Енергетична цінність 100 г корму: 74 ккал.

Вес животного, кг

последнее редактирование описания: 16 Сентября 2016, Пятница
Отзывы клиентов
Средний рейтинг:
Количество отзывов: 3
Отзывы
4 из 5 баллов! 24 Декабря 2018, Понедельник
от
Котики привыкли к новому корму и с удовольствием его едят. Домашние тоже интересуются (им все-таки стараюсь брать подороже..). Попробую давать по чуть-чуть..
4 из 5 баллов! 05 Декабря 2018, Среда
от
Давала корм мяу паралельно с китикетом (тут кусочки крупнее и светлее, но запах тоже вполне приятный). Кошка более настороженно к нему относится, котята лопают с удовольствием (он мягче)
4 из 5 баллов! 07 Августа 2018, Вторник
от
Раньше кушали этот корм с удовольствием, а сейчас понюхают и отходят
Также Вас могут заинтересовать

Бесплатная доставка от 400 грн по Киеву и Украине*

5% на первый заказ + 3% Дополнительная скидка!

x
x