вернуться в раздел

Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с рыбой в нежном соусе

Код товара: 901829
97.142
7
7 грн
В наличии
7 баллов
стоимостью 0.14 грн ?

Консерви для котів «Мяу!» є незамінною частиною повноцінного здорового раціону дорослого кота. Розроблені за французькою технологією, консерви отримали європейський стандарт якості. Вологий корм забезпечує організм улюбленця необхідною кількістю поживних речовин, вітамінів та мікроелементів, що сприяє активізації обміну речовин, покращенню апетиту, розвитку здорового волосяного покрову та фізичному росту. Збалансованіс ть. Унікальність рецептур полягає у тому, що всі поживні речовини, що знаходяться в кормі є в необхідному співвідношенні з калорійністю раціону і у правильному співвідношенні один з одним, та з урахуванням географії та умов проживання кішок; Фізіологічна адекватність. Рецептура кормів і норми годування розроблені з урахуванням особливостей організму тварин: вік, розмір, фізіологічний стан, активність; Безпека. Корм проходить багаторівневу перевірку якості на всіх етапах розробки і виробництва; Харчове задоволення. 

читать полностью
Страна регистрации бренда и производителя
Украина
 • Минимальный заказ – 200 грн
 • Стоимость доставки – 40 грн
 • Бесплатно для заказов на сумму от 500 грн
 • Доставляем с понедельника по субботу c 13:00 до 21:00
 • Заказы, сделанные после 16:30, доставляются на следующий день с 13:00
 • Адреса розничных магазинов
 • Минимальный заказ – 500 гривен
 • Стоимость доставки зависит от выбранной курьерской службы:
 • Подробнее о доставке
Оплата
 • Для жителей Киева и Киевской области - оплата при получении.
 • Безналичная форма оплаты
О товаре

 Консерви для котів «Мяу!» є незамінною частиною повноцінного здорового раціону дорослого кота. Розроблені за французькою технологією, консерви отримали європейський стандарт якості. Вологий корм забезпечує організм улюбленця необхідною кількістю поживних речовин, вітамінів та мікроелементів, що сприяє активізації обміну речовин, покращенню апетиту, розвитку здорового волосяного покрову та фізичному росту. Збалансованіс ть. Унікальність рецептур полягає у тому, що всі поживні речовини, що знаходяться в кормі є в необхідному співвідношенні з калорійністю раціону і у правильному співвідношенні один з одним, та з урахуванням географії та умов проживання кішок; Фізіологічна адекватність. Рецептура кормів і норми годування розроблені з урахуванням особливостей організму тварин: вік, розмір, фізіологічний стан, активність; Безпека. Корм проходить багаторівневу перевірку якості на всіх етапах розробки і виробництва; Харчове задоволення. Рецептуру кормів розроблено таким чином, щоб задовольняти не тільки фізіологічні потреби організму, але і приносити тварині задоволення від прийому їжі; Надійність. Сучасна вакуумна упаковка дозволяє зберігати продукт свіжим та апетитним, так, ніби він щойно був приготовлений. Вологий корм для котів «Мяу!» протестований і схвалений Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів і кормових добавок. Консерви для дорослих котів «Мяу!» з індичкою в ніжному соусі поєднують в собі багатство смаку і оптимальну порцію енергії на кожен день.

Соста:
м'ясо та субпродукти тваринного походження, злаки, риба та рибні субпродукти не менше, ніж 4%, екстракти рослинних білків, мінерали, вітаміни (в т.ч. таурин), цукри, барвник Е171. Кормова (поживна) цінність 100 г корму: білок - 7 г, жир - 4,5 г, зола - 2,5 г, клітковина - 0,3 г, вологість - 82 г. Вміст вітамінів та мінералів: вітамін А - 1200 МО/кг, вітамін D3 -160 МО/кг, вітамін Е - 5 мг/кг, кальцій - 3,5 г/кг, фосфор - 2,5 г/кг. Енергетична цінність 100 г корму: 74 ккал.

дата редактирование описания: 16.09.2016

Состав Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с рыбой в нежном соусе

Нормы кормления Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с рыбой в нежном соусе

Характеристики Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с рыбой в нежном соусе
Производитель:

ООО КОРМОТЕХ, Украина

Код товара:
4820083901829 - Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с рыбой в нежном соусе (100 гр)
Вес
100 гр 4820083901829
Отзывы покупателей 7
30 Марта 2019 товар куплен

Очень хороший бюджетный вариант для подкормки дворовых животных. Беру уличной кошечке, которую кормит наша мама, уже не первый раз. Все довольны - и мама, и кошка. Запах у корма приятный, мясной, срок годности в норме. Чередую с другими кормами этой марки. Кстати говоря, кошка стала выглядеть гораздо лучше, шерсть стала гуще и более блестящей. Вывод - корм эконом-класса в разы лучше питания, чем попало (а иногда и ничем).

Оценка товара:
100
10 Февраля 2019 товар куплен

Покупаю котам регулярно. Едят с удовольствием.

Оценка товара:
100
25 Декабря 2018 товар куплен

Корм хороший. За свои деньги один из лучших, если не лучший. Кошке понравился, но лучше брать несколько видов сразу, а то пушистик привыкает и он ему немного приедается. По этому рекомендую заказывать минимум два вида (вкуса) сразу.

Оценка товара:
100
05 Декабря 2018 товар куплен

Святой Николай не забывает и о пушистиках на передержке, хвостикам ооочень понравилось.

Оценка товара:
100
31 Августа 2018 товар куплен

Кошке 16 лет, ест с удовольствием. Брали на пробу леопольд не понравился, много плохих пакетиков.

Оценка товара:
100
Показать еще
Оставить отзыв
Оценка товара
100
Добавить отзыв

Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с рыбой в нежном соусе

x