Поиск
Смотрите также

Молодежная Лига Защиты Животных

ПРО МОЛОДІЖНУ ЛІГУ  ЗАХИСТУ ТВАРИН

Ми - неприбуткова громадська організація, яка існує виключно на волонтерських засадах та завдяки пожертвам небайдужих.

У нашому суспільстві існує безліч гострих проблем, які потрібно невідкладно вирішувати, і зробити це можливо лише за активної участі громадськості. Ми ж допомагаємо тим, хто сам не може себе захистити, не може поскаржитися до суду, хоча й щодня терпить зраду, біль, холод, голод і неймовірні страждання. І хто,попри все це, залишається людині найвірнішим другом.

Гуманне та етичне ставлення до тварин – це не тільки ознака шляхетності, а й усвідомлення відповідальності перед навколишнім світом, розуміння потреб тварин, їх здатності думати, відчувати біль і радість.
«Не розширивши коло співчуття до всіх живих істот, людина не знайде миру у своїй власній душі», – казав нобелівський лауреат Альберт Швейцер
Тому, якщо вам тяжко на серці коли ви бачите безпритульних собак чи кішок, але ви не знаєте, як їм допомогти, приєднуйтеся до нас! Разом ми зможемо дати шанс цим тваринам знайти новий дім.

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

Для реального виконання Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» потрібно запровадити ліцензування розведення тварин, заборонити використання диких тварин у шоу, ввести масову кастрацію безпритульних тварин. Адже стерилізація/кастрація, виховання відповідального та гуманного ставлення до тварин в суспільстві – єдине гуманне та справді дієве вирішення проблеми безпритульних тварин.

Ми плануємо заснувати власний «Центр стерилізації та реабілітації знедолених тварин», який давби змогу лікувати, оперувати, утримувати до одужання та прилаштовувати близько 100 тварин щомісяця. Приватні притулки, які існують на благодійні пожертви, переповнені, а органи виконавчої влади гальмують перехід до гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин. Тож поки що, ми можемо розраховувати лише на власні сили. З 2009р. ми запровадили власний пілотний проект «Гуманний контроль та безпечне сусідство» в Оболонському районі. На прикладі одного району, ми хочемо показати ефективність та дієвість гуманної та комплексної схеми вирішення проблеми безпритульних тварин. Вже є певні успіхи. Для успішної реалізації проекту нам дуже потрібні волонтери. Конкретним тваринам, які потрапили в біду, наші волонтери забезпечують тимчасову перетримку, лікування за потребою, обробку від бліх та гельмінтів, розміщують оголошення, щоб знайти для них гарних власників. Таким чином упродовж 2005-2010 років нам вдалося врятувати, стерилізувати  та знайти нових господарів для понад 2 тис. тварин. Спілкуючись та координуючи свою діяльність за допомогою форуму на сайті www.dogicat.org, кожен активіст надає ту допомогу, на яку здатен: хтось допомагає грішми на операцію тварині або відвозить її свої авто в клініку, хтось -   розробляє плакати та матеріли, хтось – проводить інформаційні зустрічі з школярами, а ще хтось – фотографує, друкує або розклеює оголошення.
 
З 2006 року Ліга активно працює з міською владою з метою об’єднання зусиль задля ефективного вирішення проблеми безпритульних тварин в мiстi Києві. Нажаль, з 2009 року влада відмовилась співпрацювати з громадськістю та повернулася до методу жорстокого знищення тварин. Наразі, ми шукаємо шляхи впливу на міську владу, щоб вони свідомо обрали європейський та цивілізований шлях вирішення цієї соціальної проблеми, а інакше Евро-2012 потоне в крові невинних істот, почнеться їх масове вбивство на вулицях міста.
 
Раз на рік (дати потрібно уточнювати) ми проводимо два масштабних заходи: Виставку безпородних собак «Кубок Барбоса» та Благодійний Марафон «Відкрий їм своє серце», присвячений Міжнародному Дню Захисту Тварин. Метою обох заходів є привернення уваги громадськості та влади до проблеми гуманного та відповідального ставлення до тварин, підвищення престижу безпородних собак та кішок, та залучення всіх небайдужих до Руху на їх захист. Всі зібрані кошти спрямовуються на допомогу обездоленим тваринам. Також, своїми власними силами, ми видаємо газету «Знайди друга», в якій друкуються фото та історії тварин, які шукають господарів, інформаційні та освітні статті на теми захисту тварин. Наклад газети – 5 тисяч примірників. Газету розповсюджують через ветеринарні клініки, зоокіоски тощо. Ми розробили, впровадили та постійно оновлюємо електронну Базу даних «Знайди друга», що розміщується на нашому сайті www.dogicat.org/animals. З її допомогою можна обрати собі собаку чи кішку, або знайти загублену тварину.  
І крім того, Ліга – це дружна спільнота однодумців, які не тільки рятують тварин, а й знаходять змогу поспілкуватися та весело провести час разом.

Ми раді кожному новому бажаючому приєднатися до нашої команди, адже роботи вистачить на всіх.
 
Чекаємо на вас!
 
Благодійні внески членів організації, волонтерів і небайдужих людей розподіляються за напрямками:
 1. лікування, стерилізація та перетримка тварин до знаходження нового власника;
 2. реалізація Проекту «Центр стерилізації та реабілітації знедолених тварин»;
 3. інше (друкування інформаційних і рекламних матеріалів, проведення інформаційних та просвітницьких заходів, тощо).
 
Якщо ви маєте змогу допомогти фінансово, ви можете:
 
1) переказати гроші через будь який банк на розрахунковий рахунок громадської організації Молодіжна Ліга Захисту Тварин:
р/р 26006060065385, МФО300711, ЄДРПОУ 34293018, Печерська Філія АКБ ПриватБанк.
 
2) переказати гроші через Інтернет за допомогою систем WebMoney:
 • Гривня                U365377006365
 • Долар                  Z369429046237
 • Євро                    E191239766998
 • Російські рублі R263303166971
 • iMoney                 410044724881
 • egold                   4163648
 • rupay                   RU768199884
Просимо вас зазначати «благодійна допомога» в призначенні платежу. Також зазначте, будь ласка, на ЩО САМЕ ви хочете пожертвувати гроші – це потрібно для того, щоб вони потрапили за призначенням, а також для полегшення звітування.
 
3) покласти у спеціальну скриньку на будь якій з наших публічних акцій:
 • акція «Знайди друга»;
 • Виставка безпородних собак «Кубок Барбоса» (влітку)
 • Благодіний Марафон «Відкрий їм своє серце» (восени)
Будь яка ваша участь допоможе врятувати життя знедоленим тваринам і знайти для них новий дім!

Процедура звітності прозора - на Форумі Ліги www.dogicat.org/forum в розділі «Фінансові звіти МЛЗТ» кожен з Вас може продивитись скільки грошей було зібрано та скільки і на що витрачено

 

Бесплатная доставка от 400 грн по Киеву и Украине*

5% на первый заказ

x