Кошачья мята

Сортировать
Показаны товары с 1 по 4 из 4
Отзывы покупателей
17 Декабря 2018 товар куплен

Я писала відгук про те, що іграшка була бракована... але коли я звернулась до консультанта, мені відповіли, що іграшку замінять (після купівлі пройшов майже місяць, коли я нарешті відкрила упаковку). Дуже дякую за розуміння і ставлення до клієнтів! Котик реагує на іграшку, ганяє її по квартирі. Оскіьки вона з пластмаси, то дуже гучна, на ніч ми її прячемо. Але запах м"яти дуже приваблює кота.

Оценка товара:
100
12 Декабря 2018 товар куплен

Странно, которые никак на нее не реагирует, даже лапой не трогает. Короче не поняла я ее эффекта

Оценка товара:
20
08 Декабря 2018 товар куплен

Купила котику мяту з іграшкою і не розумію як цю іграшку зібрати до купи! Начебто дві половинки серця, але вони однакові, тобто пази ідентичні! Неможливо їх з'єднати! Таке відчуття, що переплутані деталі іграшки. Марно витрачені кошти.

Оценка товара:
20

Діє на різних котів по-різному: одні не реагують, абсолютно байдужі, інші починають грати кілька хвилин. У одного з котів такий ефект: спочатку грає кілька хвилин, потім настає нервове збудження після того як дія препарату проходить.

Оценка товара:
100

Купила новую красивую лежаночку для своей взрослой шотландской вислоухой кошки и этот спрей. До этого кошка активно лежала в старом закрытом домике для кошек без использования всяких таких штук. Попрыскала новую лежанку и кошка ни разу не залезла туда, так было жалко.( Запах ей видимо не понравился, она даже кривилась. Пыталась выветрить запах на балконе на свежем воздухе, но кошка больше ни разу не попробовала новую кроватку(( Пришлось продать лежанку. Спрей подействовал обратным образом. Будьте осторожны.

Оценка товара:
20
Показать еще