Акция! Дополнительная скидка 3% на все товары!
В настоящее время товар отсутствует

Optimeal (пауч) Консервы для кошек с лососем и креветками в соусе

Optimeal (пауч) Консервы для кошек с лососем и креветками в соусе
Нажмите на фотографию для увеличения
производитель OptiMeal
Нет в наличии
код товара: 902994
Вес:
↑ выберите атрибут товара
сравнить
добавить в избранное
сообщать о наличии
16 баллов
стоимостью 0.31 грнi
В настоящее время товар отсутствует
Краткое описание товара
Ретельно відібрані лосось у поєднанні з креветками є прекрасним джерелом поліненасичених жиних кислот, які, разом з травами та пребіотиками, забезпечують здоров’я шкіри, гарантують блиск шерсті і зміцнюють природнім шляхом імунітет вашої киці. Консерви для котів Optimeal створена експертами швейцарської компанії Swiss Pet Nutrition Group GmbH спільно з європейськими дієтологами та ветеринарами. Протягом декількох років вони вивчали вплив харчування на імунітет кота. 

 

Ретельно відібрані лосось у поєднанні з креветками є прекрасним джерелом поліненасичених жиних кислот, які, разом з травами та пребіотиками, забезпечують здоров’я шкіри, гарантують блиск шерсті і зміцнюють природнім шляхом імунітет вашої киці. Консерви для котів Optimeal створена експертами швейцарської компанії Swiss Pet Nutrition Group GmbH спільно з європейськими дієтологами та ветеринарами. Протягом декількох років вони вивчали вплив харчування на імунітет кота. В основу консерв для котів Optimeal покладена унікальна формула, яка поєднує в собі: • Відбірні м’ясні інгредієнти – джерело натурального білка; • Унікальний мікс ягід та трав, який є потужним природним імуномоделюючим антиоксидантом; • Пребіотики, які сприяють покращенню балансу мікрофлори кишечника. Поєднання в консервах Optimeal цих та інших імуномоделюючих інгредієнтів дозволяє створити природній щоденний захист імунітету кота. Продукція Optimeal, виготовлена компанією Кормотех пройшла тестування в інституті харчування тварин у Франції та отримала високу оцінку. Склад: м'ясо та субпродукти тваринного походження в шматочках 70%, риба і рибні субпродукти, молюски і ракоподібні, злаки, екстракти рослинних білків, мінерали, вітаміни (в т.ч. таурин), цукри, виноград, чебрець, пребіотики.

Состав:
м'ясо та субпродукти тваринного походження (в шматочках не менше 70%), риба і рибні субпродукти (в т.ч. лосось не менше 4% в шматочках), молюски і ракоподібні (в.т.ч. креветки не менше 4% в шматочках), злаки, екстракти рослинних білків, мінерали, вітаміни (в т.ч. таурин), цукри, виноград, чебрець, пребіотик- мананоолігосахариди (Біо-Мос®). Кормова (поживна) цінність 100 г корму: білок - 10 г, жир - 4,5 г, зола - 2 г, клітковина - 0,3 г, вологість - 80 г. Вміст вітамінів та мінералів: вітамін D3 - 150 МО/кг, вітамін Е - 100 мг/кг, вітамін С - 40 мг/кг, кальцій - 3,5 г/кг, фосфор - 3 г/кг. Енергетична цінність 100 г корму: 84 ккал

последнее редактирование описания: 16 Сентября 2016, Пятница
Отзывы клиентов
Поделитесь своими мыслями об этом товаре с другими клиентами ...
Пока что ни одного отзыва нет, Вы можете быть первым!
Отзывы
В настоящее время товар отсутствует

Бесплатная доставка от 400 грн по Киеву и Украине*

5% на первый заказ + 3% Дополнительная скидка!

x
x