В настоящее время товар отсутствует

Optimeal (пауч) Консервы для кошек с курицей в виноградном соусе

Optimeal (пауч) Консервы для кошек с курицей в виноградном соусе
Нажмите на фотографию для увеличения
производитель OptiMeal
Нет в наличии
код товара: 903038
Вес:
↑ выберите атрибут товара
сравнить
добавить в избранное
сообщать о наличии
16 баллов
стоимостью 0.31 грнi
В настоящее время товар отсутствует
Краткое описание товара
Кусочки в соусе. Унікальне поєднання винограду, пребіотиків та свіжого м’яса курки найкращий спосіб для природного захисту імунітету вашого котика щодня! Консерви для котів Optimeal створена експертами швейцарської компанії Swiss Pet Nutrition Group GmbH спільно з європейськими дієтологами та ветеринарами. Протягом декількох років вони вивчали вплив харчування на імунітет кота.   

Optimeal (пауч) Консервы для кошек с курицей в виноградном соусе

Унікальне поєднання винограду, пребіотиків та свіжого м’яса курки найкращий спосіб для природного захисту імунітету вашого котика щодня! Консерви для котів Optimeal створена експертами швейцарської компанії Swiss Pet Nutrition Group GmbH спільно з європейськими дієтологами та ветеринарами. Протягом декількох років вони вивчали вплив харчування на імунітет кота. В основу консерв для котів Optimeal покладена унікальна формула, яка поєднує в собі: • Відбірні м’ясні інгредієнти – джерело натурального білка; • Унікальний мікс ягід та трав, який є потужним природним імуномоделюючим антиоксидантом; • Пребіотики, які сприяють покращенню балансу мікрофлори кишечника. Поєднання в консервах Optimeal цих та інших імуномоделюючих інгредієнтів дозволяє створити природній щоденний захист імунітету кота. Продукція Optimeal, виготовлена компанією Кормотех пройшла тестування в інституті харчування тварин у Франції та отримала високу оцінку.

Состав:
м'ясо та субпродукти тваринного походження (не менше 80 % в шматочках), з курки не менше, ніж 4 %, злаки, екстракти рослинних білків, виноград, мінерали, вітаміни (в т.ч. таурин), цукри, діоксид титану, чебрець, пребіотик-мананоолігосахариди (Біо-Мос®). Кормова (поживна) цінність 100 г корму: білок - 10 г, жир - 4,5 г, зола - 2 г, клітковина - 0,3 г, вологість - 80 г. Вміст вітамінів та мінералів: вітамін D3 - 150 МО/кг, вітамін Е - 100 мг/кг, вітамін С - 40 мг/кг, кальцій - 3,5 г/кг, фосфор - 3 г/кг. Енергетична цінність 100 г корму: 84 ккал

для кота середньою масою 4 кг 3-4 упакування на добу, для кітних та лактуючих кішок – >4 упакування на добу

 

последнее редактирование описания: 16 Сентября 2016, Пятница
Отзывы клиентов
Поделитесь своими мыслями об этом товаре с другими клиентами ...
Пока что ни одного отзыва нет, Вы можете быть первым!
Отзывы
В настоящее время товар отсутствует

Бесплатная доставка от 400 грн по Киеву и Украине*

5% на первый заказ

x