Сухой корм для кошек Hills Pet Nutrition Лечебный корм


Найдено 11 товаров
Показано с 1 по 11 товаров
Популярные товары в разделе Лечебный корм

7.
Hills (Хилс) Prescription Diet Canine Feline Metabolic (кошки)
ДОСТАВКА БЕСПЛАТНО!
Цена: от 459.00 грн


Отзывы покупателей

Hills Prescription Diet Liver Care L/d Chicken Лечебный корм для печени у кошек
Уже купил4 месяца 2 недели назад
Чудовий магазин. Уже двічі замовляла Hills (Хилс) Prescription Diet Feline L/d (liver diet) (кошки). Обидва рази привезли оперативно - наступного дня, причому перше замовлення зробила в суботу - і в неділю вранці корм уже був у нас (усі інші магазини в ці дні або взагалі не працюють, або лише приймають замовлення). Доставили безплатно, і обидва рази - зі знижками, причому на друге замовлення, крім 5% знижки новачка, - ще 2 акціі по 3 %. Тож заплатила замість 532 грн лише 475!
В мого Леопольда дуже серйозні проблеми. Цілий рік лікувала від панкреатиту.Годувала Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie. У результаті аналізи на стан підшлункової поліпшились, а самопочуття ще погіршилося - знову рвота кілька разів на день і алергічні висипання. Аналізи показали значно підвищений цукор і дуже погані печінкові проби. Ветлікар призначив нове лікування і сказав негайно скасувати Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, перейти на Hills l/d і більше нічого не давати - ні грама. Нове призначення було зроблено в п'ятницю під вечір: попереду 2 вихідні, а котика ж треба годувати. Коротше, добряче запанікувала, аж поки в суботу ввечері не натрапила на цей магазин (в усіх інших - або вихідні, або його взагалі не було, або саме закінчився і міг з'явитися не раніше вівторка, і то - не факт). А тут - просто казка: ввечері замовила - вранці привезли, та ще й із знижкою, та ще й без плати за доставку. Тепер мій Леопольд себе прекрасно почуває, знову став великий і пухнастий. Ще три дні поколю Ліарсин і Ковертал, а тоді зробимо контрольні аналізи. Дуже сподіваюся, що вони будуть нормальні.А все, що потрібно для коті, купуватимемо лише тут :))).
Hills Prescription Diet Digestive Care i/d Chicken Лечебный корм для пищеварения у кошек
Уже купил4 месяца 2 недели назад
У моих котов панкреатит, других кормов, кроме этого, не признают. Чувствуют себя хорошо. Много лет покупаю в этом магазине, сервисом очень довольна!
Hills Prescription Diet Kidney Care k/d Chicken Лечебный корм для поддержания функции почек и сердца у кошек
1 год 3 месяца назад
Когда наша пожилая кошка заболела почечной недостаточностью, по совету врача начали кормить Хилсом с лечебным эффектом. Через месяца два анализы стали лучше, теперь постоянно на нем сидим.
Hills (Хилс) Prescription Diet Feline L/d
1 год 7 месяцев назад
а что говорит Закон о защите прав потребителей о реализации товаров с истекшим сроком годности?..
Корзина
Корзина пуста
Информация
Акция от Friskies! Пятая консерва в подарок!
Статьи

Бесплатная доставка от 400 грн по Киеву и Украине*

5% на первый заказ

x