В настоящее время товар отсутствует

Optimeal (пауч) Консервы для кошек с кроликом в белом соусе

Optimeal (пауч) Консервы для кошек с кроликом в белом соусе
Нажмите на фотографию для увеличения
производитель OptiMeal
Нет в наличии
код товара: 903007
Вес:
Информировать о наличии
В настоящее время товар отсутствует
Краткое описание товара
Дієтичне м’ясо кролика з ідеально підібраними травами та вітамінами чудово впливають на фізичний стан вашого улюбленця та його самопочуття. Консерви для котів Optimeal створена експертами швейцарської компанії Swiss Pet Nutrition Group GmbH спільно з європейськими дієтологами та ветеринарами. Протягом декількох років вони вивчали вплив харчування на імунітет кота. В основу консерв для котів Optimeal покладена унікальна формула, яка поєднує в собі: 

 

Дієтичне м’ясо кролика з ідеально підібраними травами та вітамінами чудово впливають на фізичний стан вашого улюбленця та його самопочуття. Консерви для котів Optimeal створена експертами швейцарської компанії Swiss Pet Nutrition Group GmbH спільно з європейськими дієтологами та ветеринарами. Протягом декількох років вони вивчали вплив харчування на імунітет кота. В основу консерв для котів Optimeal покладена унікальна формула, яка поєднує в собі: • Відбірні м’ясні інгредієнти – джерело натурального білка; • Унікальний мікс ягід та трав, який є потужним природним імуномоделюючим антиоксидантом; • Пребіотики, які сприяють покращенню балансу мікрофлори кишечника. Поєднання в консервах Optimeal цих та інших імуномоделюючих інгредієнтів дозволяє створити природній щоденний захист імунітету кота. Продукція Optimeal, виготовлена компанією Кормотех пройшла тестування в інституті харчування тварин у Франції та отримала високу оцінку.

Состав:
м'ясо та субпродукти тваринного походження ( не менше 79% в шматочках) з кролика не менше, ніж 4%), злаки, олія суха, екстракти рослинних білків, мінерали, вітаміни (в т.ч. таурин), цукри, діоксид титану, виноград, чебрець, пребітик- мананоолігосахариди (Біо-Мос®). Кормова (поживна) цінність 100 г корму: білок - 10 г, жир - 4,5 г, зола - 2 г, клітковина - 0,3 г, вологість - 80 г. Вміст вітамінів та мінералів: вітамін D3 - 150 МО/кг, вітамін Е - 100 мг/кг, вітамін С - 40 мг/кг, кальцій - 3,5 г/кг, фосфор - 3 г/кг. Енергетична цінність 100 г корму: 84 ккал

для кота середньою масою 4 кг 3-4 упакування на добу, для кітних та лактуючих кішок – >4 упакування на добу

последнее редактирование описания: 16 Сентября 2016, Пятница

Отзывы клиентов

Поделитесь своими мыслями об этом товаре с другими клиентами ...
Пока что ни одного отзыва нет, Вы можете быть первым!
Отзывы
В настоящее время товар отсутствует
Корзина
Корзина пуста
Информация
Акция от Friskies! Пятая консерва в подарок!
Акция от Gourmet! Пятая консерва в подарок!

Бесплатная доставка от 300 грн по Киеву и Украине*

5% на первый заказ